O NÁS

O NÁS

Expert Payments je tým profesionálů v oblasti digitálních mobilů, který působí v České republice, v hlavním městě Praha, a jehož cílem je poskytnout nejpohodlnější, nejjednodušší a efektivnější nástroj pro provádění plateb prostřednictvím mobilního telefonu. Ve své snaze používáme nejmodernější technologická řešení, neustále komunikujeme s hráči rychle se rozvíjejícího průmyslu a klademe vysoké požadavky na kvalitu výrobků v rámci společnosti i ve vztahu k našim partnerům.

Sjednocujeme hráče na trhu, kterými jsou mobilní operátoři, společnosti nabízející platební brány, reklamní společnosti, poskytovatelé obsahu, studia pro vývoj aplikací a her, do jediného ekosystému, který poskytuje komplexní řešení „vše v jednom“. Naše platforma vykazuje vysokou efektivitu v podobě mobilní platební brány, burzy obsahu a reklamní platformy díky širokému rozsahu pokrytí: více než 18 zemí.

Expert Payments také vyvíjí vlastní mediální služby a vysoce kvalitní obsah, například vzdělávací videa, hry pro děti, hudbu karaoke, mobilní a webové aplikace, řešení ochrany a ukládání dat.

Hlavní oblasti činnosti:

  • Zpeněžení mobilní komunikace 3G / 4G / 5G / Wi-Fi;
  • Připojení k mobilním operátorům pro provádění plateb s optimálním platebním tokem;
  • Propojení všech stávajících hráčů pomocí jediného řešení „one-stop-shop“;
  • Vývoj jediného prostředí: obsah, služby, fakturace, lokální zákaznický servis;
  • Rozvoj vícejazyčných mediálních služeb na všech platformách;
  • Propagace atraktivity návštěvníků pomocí vlastních i partnerských služeb na modelech CPA, CPI, RevShare;
  • 24hodinová zákaznická podpora se všemi moderními nástroji: telefon, e-mail, webové chaty, messengerу, sociální sítě.

 

Naše zásady

Zaměření na zákazníka

Hlavní hodnotou pro nás je klient, který je zcela spokojený s poskytovanou službou bez ohledu na to, zda se jedná o běžného návštěvníka naší mediální služby nebo velkého korporátního partnera. Vždy nasloucháme našim zákazníkům a neustále usilujeme o zlepšení pracovních procesů a kvality služeb.

Odpovědnost

Přebíráme plnou odpovědnost za naše chyby, uvědomujeme si, že odmítneme-li důsledky našich chyb, nedovolí nám to budovat optimální a vysoce efektivní obchodní procesy.

Inovace

Jsme otevřeni novým technologiím a nebojíme se experimentovat, což přináší vynikající výsledky, které zákazníci mohou „cítit“ pomocí našich produktů. I přesto, že čelíme většímu riziku vzniku chyb, se domníváme, že tento přístup nám pomáhá být lídry v tomto odvětví.

Proaktivita

Náš tým se nikdy nevzdává a nedovolí neorganizovanou práci. Proaktivita každého z nás a společnosti jako celku pomáhá pochopit možnosti rychle se měnícího digitálního světa.

Otevřenost

Vnitřní i vnější vztahy s našimi kolegy a partnery jsou vždy zcela otevřené a upřímné. Jsme přesvědčeni, že pouze tento přístup nám umožňuje dosáhnout dlouhodobých cílů.

Zlepšení

Cestou k úspěchu je pravidelná tvrdá práce na sobě, dokonalé odborné dovednosti. Usilujeme o úspěch a sledujeme tuto myšlenku.


Kontaktujte nás